Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

benz E200,benzine,1998

3800 Euro

Përshkrimi

blu e erret,benzine,disqe alumin,abs,esp,cd,mbyllje me pult,airbag per shoferin dhe pasagjerin,timon hidrualik,xhama elektrik,pasqyra elektrike,sendilje elektrike,kolltuk lekure,kolltuk me ngrohje,me xham nga siper,fener mjegulle,fener xenon,bllokim motorri,klima,kamio manuale,76000 km te bera.


URL: http://www.ofroj.com/
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1051 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

benz E200,benzine,1998

Postuar Nga:

jorsen llagone

lushnje


10/12/2010 7:11 pm


00355694299935


Ofertat Më Të Shikuara