Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Dalip Senka Shes Makine Volvo 2004

Përshkrimi

Pershendetje.
Shes makine tip volvo e vitit 2004 me dokumenta te rregullta me 124 mije km. Marshe automatike dhe klima. Ne gjendje shume te mire pune.

Te interesuarit te me shkruajne ne adresen dalipsenka@gmail.com ose te me kontaktojn ne 0662923093

CMIMI: 3000 EURO i diskutueshem

DALIP SENKA


Fjalë Kyçe:
Statistika: 532 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi