Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

E-Klasse,,,Avantgarde,,,2002,Kambio Automatike (Tiptronik).

6200 Euro

Përshkrimi

Mercedes Benz
E-Klasse,,,Avantgarde,,,2002,Kambio Automatike (Tiptronik).
Pilot Automatik,E270 (shume ekonomik 5,4 Litra Nafe per 100 km).
Kondicioner,Radio,CD,Navigator,TV,Telefon,Komanda ne Timon.
Kompjuter ne Bord,Sedilje Elektrike,Ngrohje Sedilesh,Sensor Parkingu.
2 Celesa,Xhama Dhe Pasqyra Elektrike,Sinjale ne Pasqyre.
Fener Xenon,Larje Feneresh,ABS,ESP,SRS,8 Airbag.
Sensor Shiu,Sensor Drite,190 mij KM,Disce Alumini 17\”.
Targa Shqiptare [AA-704-FV] ,me 28 Mars te ketij viti
eshte bere Targimi i par ne Shqiperi/nga Gjermania.
(kam dhe dokumenta per ta veretetu kete),
Normalisht Taksa e Siguracion i ka te Paguara deri me 27 MARS 2014.
Cel: 0692799504


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 679 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

alket

Tirane


08/04/2013 1:03 pm


0692799504


Ofertat Më Të Shikuara