Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC – oret 5840 Viti 2001

Kontakt

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e verdhe
Fuqia KW..: 184
KM………: 5840

Përshkrim i sendit
Pajisjet e Eskavatorit
• Viti Prodhimit 2001
• 5840 Ore te Kaluara
• 700 mm pjata podit
• Monoblockausleger, Stiel 2,80m,
• Hidraulike çekiç dhe gershere
• Ajër i kondicionuar
• Bashkues të shpejta
• 1 Kove 1,50 gjersia
• Gjersia per Transport 3,45m
• 38T Pesha

Ausstattung:
• Baujahr 2001
• 5840 Stunden
• 700 mm Bodenplatten
• Monoblockausleger, Stiel 2,80m,
• Hammer- und Scherenhydraulik
• Air Condition
• Schnellwechsler
• Laufwerk 70%
• 1 Tieflöffel 1,50m breit
• Transportbreite 3,45m
• 38t Gewicht

equipment:
• Baujahr 2001
• 5840 Hours
• 700 mm shoes
• mono, stick 2,80m
• hammer piping, shear hydraulic
• Air Condition
• quick coupler
• undercarriage 70%
• 1 bucket, 1,50m wide
• Transport-width 3,45m
• 38t Weight

Qmimi sipas marrveshjes

Për informata lajmrohuni ne numrat dhe email:
kostekno@hotmail.com

kostekno@web.de

Cel. : +377 45 40 63 13

Cel. : 045-406-313


Fjalë Kyçe:
Statistika: 4376 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC – oret 5840 Viti 2001 Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC – oret 5840 Viti 2001 Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC – oret 5840 Viti 2001 Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC – oret 5840 Viti 2001 Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC – oret 5840 Viti 2001 Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC – oret 5840 Viti 2001 Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC – oret 5840 Viti 2001

Postuar Nga:

Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC - oret 5840 Viti 2001

Sipas marreveshjes


20/01/2011 8:45 am


045-406-313


Ofertat Më Të Shikuara