Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
   »

Ford Fiesta 1.4 0 km 2009

13,300 Euro

Përshkrimi

Viti i prodhimit 2009, me nafte
Marshe Manuale,Ngjyre lejla, ABS clima manuale. airbag. mbyllje qendrore. xhama elektrike. pasqyra elektrike me sinjale dhe ngrohje. disqe celiku. timon hidraulik. me dogane. Radio CD. MP3. drita halogjene me lartesi te rregullueshme.


URL: http://www.mektrin-motors.com
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2735 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ford Fiesta 1.4  0 km 2009 Ford Fiesta 1.4  0 km 2009 Ford Fiesta 1.4  0 km 2009 Ford Fiesta 1.4  0 km 2009