Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ford Ka

Kontakt

Përshkrimi

ford ka 1.1 shume ekonomik i pershtatshem per femra ne gjendje shum te mire airbek 2 cope kasetofon me cd origjinal goma te reja targa gjithashtu te reja dhe dokumenta te paguara deri ne fund te 2012 shitet per arsye se me pengon tavani

Tel. : 0672032162


Fjalë Kyçe:
Statistika: 931 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

ford Ka

Postuar Nga:

dajoshi

tirane


24/11/2011 6:03 am


0672032162


Ofertat Më Të Shikuara