Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

FORD MONDEO 2.0 TDCI FULL OPTIONAL

7500 Euro

Përshkrimi

Ford Mondeo
KAROCERI: Station wagon.
NGJYRA: Gri argjent metallizato.
VITI: 2003
MOTOR: 2.0 TDCI 115 kuaj fuqi.
KILOMETRA: 100000
OPTIONAL: Klimatronik, lekur, radio origjinale me CD, komande te radios ke timoni, fendinebbia, pasqyre me foto cellul(ersohet si mas drites).
NE PERGJITHSI: Makina presantoet ne gjendje shum shum te mire, ka friksion dhe volant te ri, puna i esht ber ne itali ne servis fordi, makina ka edhe librin e serviseve, pranohet cdo prove.


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 978 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

FORD MONDEO 2.0 TDCI FULL OPTIONAL FORD MONDEO 2.0 TDCI FULL OPTIONAL FORD MONDEO 2.0 TDCI FULL OPTIONAL

Postuar Nga:

Edinjo Dervishi

Durres


12/03/2010 2:21 pm


0672837514


Ofertat Më Të Shikuara