Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Golf Plus 2005 Diesel Automatik

Kontakt

Përshkrimi

VW Golf Plus viti 2005 Me Dogane Te Paguar
Motorr 1.9 TDI Kamjo Automatike DSG Me 6 Marshe Para
Me 12 Airbeg Me Klimatronik Me 2 Zona A.B.S E.S.P
Sensor Gomash Telefon Xhama Te Zi Origjinal
Seria Sport Me Disqe origjinal Nr:16 Sensor Shiu
Sensor Dritash CD
Pasqyra Me Ngrohje Dhe Fotokromatike Drita Anti Mjergull
Larje Fenerash, Sistem Alarmi Origjinal Dhe Anti Karroatrec
Makina Sapo Ka Ardhur Nga Gjermania Eshte Ne Gjendje Perfekte
Ka Patur 1 pronare Me Parë, Makina eshte si e re
Ka Bërë 79.218 KM
Dogana eshte Paguar, Kushton 14.300 euro

0692020409 Diti


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1126 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Golf Plus 2005 Diesel Automatik Golf Plus 2005 Diesel Automatik Golf Plus 2005 Diesel Automatik Golf Plus 2005 Diesel Automatik Golf Plus 2005 Diesel Automatik

Postuar Nga:

Golf Plus 2005 Diesel Automatik

Tirane / Albania


03/12/2009 11:03 am


0692020409


Ofertat Më Të Shikuara