Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike /, Nafte,Viti 2002, Klimatizator + Targa AA- 6500

6500 Euro

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz,
C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike /, Nafte,Viti 2002,
Klimatizator me 2 zona,4 dritare elektrike,Sinjale ne pasqyre,
Kompjuter ne bord,Pilot automatik,Sedilje elektrike,184600 km,8 Airbag ,
Radio CD origjinale te mercedesit,Telefon,Monitor,Kamer-Parkingu,Disce Alumini
Sensor Drite,Shiu.ABS,ESP,SRS.e shume sisteme te tjera ndihmese…
Me TARGA Shqiptare [AA *** ER] ,rregjistrimi i pare ne Shqiperi,me 14 Tetor te ketij Viti,
normalisht, taksat dhe siguracionin i ka te paguara deri me 13 Tetor te 2013.
6500 Euro ,mund ta kontrolloni kudo, Cel 069 27 99 504 poalket@yahoo.co.uk


Fjalë Kyçe:
Statistika: 886 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike /, Nafte,Viti 2002, Klimatizator + Targa AA- 6500 Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike /, Nafte,Viti 2002, Klimatizator + Targa AA- 6500 Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike /, Nafte,Viti 2002, Klimatizator + Targa AA- 6500 Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike /, Nafte,Viti 2002, Klimatizator + Targa AA- 6500 Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike /, Nafte,Viti 2002, Klimatizator + Targa AA- 6500

Postuar Nga:

alket

tirane-shkoder


28/11/2012 5:56 am


0692799504


Ofertat Më Të Shikuara