Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike (Tiptronik) /, Nafte,Viti 2002

6500 Euro

Përshkrimi

Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike (Tiptronik) /, Nafte,Viti 2002, Klimatizator me 2 zona,Sume elpbomik 4.8 l per 100 km,4 dritare elektrike,Sinjale ne pasqyre,Monitor-Kamera Parkimi , Kompjuter ne bord,Pilot automatik,Sedilje elektrike,184600 km , Disce Alumini,8 Airbag , Radio CD Origjinale te Mercedesit,Telefon, Sensor Drite,Shiu.ABS,ESP,SRS.e shume sisteme te tjera ndihmese… Me TARGA Shqiptare [AA 970 ER] ,rregjistrimi i pare ne Shqiperi,me 14 Tetor te ketij Viti, normalisht, taksat dhe siguracionin i ka te paguara deri me 13 Tetor te 2013. Cmimi-6400 Euro ,mund ta kontrolloni kudo, Cel 069 27 99 504 , poalket@yahoo.co.uk


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1523 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike (Tiptronik) /, Nafte,Viti 2002 Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike (Tiptronik) /, Nafte,Viti 2002 Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike (Tiptronik) /, Nafte,Viti 2002 Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike (Tiptronik) /, Nafte,Viti 2002 Mercedes Benz, C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike (Tiptronik) /, Nafte,Viti 2002

Postuar Nga:

alket

tirane


22/12/2012 7:14 am


0692799504


Ofertat Më Të Shikuara