Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Mercedes Benz E 220 CDI

8200 Euro

Përshkrimi

Shes Mercedes Benz E220 CDI me çmim shume te arsyeshem 8.200 euro.

Mercedesi eshte 4 feneresh, Kam automatike Eleganz, dhe viti i prodhimit 2000.

ME KOMANDA NE TIMON SINJALE TEK PASQYRAT KAMIO AUTOMATIKE KLIMA ME EKRAN 6 AIRBEG ABS ESP ANTIFURT PULT BAGAZHI ME PULT SEDILIE ELEKTRIKE CD MP3 CELES ME THITHJE SHPEJTESI KOSTANTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGJYRE BLU E ERRET E PORSA ARDHUR DHE SIGURACION 1 VJECAR TE PORSA PRER PA DOGANE

Te dhena me te hollesishme:
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 164000


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2176 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Mercedes Benz E 220 CDI