Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Mercedes Benz ML 270 CDI,,,viti 2003 ,,,

7700 Euro

Përshkrimi

Mercedes Benz ML 270 CDI,,,viti 2003 ,,,
Targa AA 501 IH,,,(targimi i pare para 15 ditesh…Taksa e Siduracion te paguara per nji vit
Kambio Automatike /Tiptronik,,,Klimatizator,Pilot Automatik,Navi etj
Xhama te Zinj Origjinal (i ka te shenuara dhe ne Lejen e Qarkullimit)
Vaj,filtra,4 Ferrota te sapo nderruara (me fatura)
Cmimi 7700 Euro
Cel: 069 878 55 90


Fjalë Kyçe:
Statistika: 668 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

al

Tirane


08/03/2014 8:26 am


0698785590


Ofertat Më Të Shikuara