Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Mitsubishi Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D Elegance FULL OPTION

15500 Euro

Përshkrimi

Shes Mitsubishi Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D+ Elegance FULL OPTION me sedilje lekure e navi, ngjyre blu metalizato, tek dere. 220.000 km ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Targa TR-N.


Fjalë Kyçe: , , , , , , , , , , ,
Statistika: 935 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Mitsubishi Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D Elegance FULL OPTION

Postuar Nga:

Gentian

Tirane


16/09/2009 11:02 am


+355 682054128


Ofertat Më Të Shikuara