Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Nderroj apo shes Foristrade Volkswagen Touareg

18000 Euro

Përshkrimi

Shes ose nderroj nje fouristrade Volswagen Touareg, me kamjo automatike,nafte motor 2.5 sedilje lekure me ngrohje sensor parkimi,dull option.Makina eshte me targa te huaja dhe dokumentat e rregullta ne gjuhen italiane.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, shitet ose ndrrohet me ndonje makine..
Na kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1498 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nderroj apo shes Foristrade Volkswagen Touareg

Postuar Nga:

Volkswagen Toureg

Tiranë/Albania


29/08/2009 5:50 pm


0694397355


Ofertat Më Të Shikuara