Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Oferta për shitjen e makinave,furgonave etj

2990 Euro

Përshkrimi

VW GOLF 1,4L Kondiciner/AUTOMATIK/4-Porta/Disqealumini 17
Details ansehen EUR 2.990
Viti Prodhimit 07/2000, 1,4L Benxin,128.000 km, 55 kW, Grimetalizato,
Automatike, Kondizionerautomatik, Celsi me pult Alarm,ABS, el. Wegfahrsperre,4xDritare EL,Disqe Alumini 17 radio MP3 me Disk.E porsa ardhur nga Gjermania pa Dogane


URL: www.auto-komo-stuttgart.de
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 5137 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Oferta për shitjen e makinave,furgonave etj Oferta për shitjen e makinave,furgonave etj Oferta për shitjen e makinave,furgonave etj Oferta për shitjen e makinave,furgonave etj

Postuar Nga:

Oferta për shitjen e makinave,furgonave etj

Gjermani dhe Tiranë


04/11/2009 11:25 am


0683311222


Ofertat Më Të Shikuara