Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

OKAZION Shitet Ford Fiesta Viti 1996,Benzin ,Motor 1.4 Kondicioner Targa Dhe Dokumenta Italiane 100.

100000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: gri e erret
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
KM………: Pak

Shitet Ford Fiesta Vit Prodhimi 1996 Me Benzin Motor 1.4 Me Kondicioner Me Xhama Dhe Pasqyra Elektrike Targa Dhe Dokumenta Italiane Cmimi 100 000 Lek I Padiskutushem

Cel. : 0692977999


Fjalë Kyçe: , , , , , , , , , ,
Statistika: 1135 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi