Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Okazion. WV Polo e vitit 2006 me vetem 28 mije e 400 KM

7400 Euro

Përshkrimi

Volkswagen Polo 1.2. Viti i prodhimit 2006. Me 28 mije e 400 KM. Ne gjendje perfekte. E shes se dua te nderroj makine. Makina eshte blere e re me 0 Km tek Volkswagen Tirane ne Gusht 2006. Ngjyra e kalter metalixato. Kambio manuale. 5 Dyer. Benzine. Xhama dhe Pasqyra elektrike. CD. Air Condition. Kima etj.. Serviset e bera rregullisht tek Volkswagen shenuar ne librin e sherbimeve. Perdorur vetem nga femer ne Tirane. Cmimi 7 mije e 400 Euro i diskutueshem. Kontakt. Beni 0682005355.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1444 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Okazion. WV Polo e vitit 2006 me vetem 28 mije e 400 KM Okazion. WV Polo e vitit 2006 me vetem 28 mije e 400 KM Okazion. WV Polo e vitit 2006 me vetem 28 mije e 400 KM

Postuar Nga:

Beni

Tirane


18/01/2010 11:14 am


0682005355


Ofertat Më Të Shikuara