Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Qevani Yacht | Okazion i Veres 2009

Kontakt

Përshkrimi

Okazioni i Veres ‘09

Okazion per modelet Stingray
Te gjitha modelet perfshijne nga nje (1) pakete opsionesh falas qe fillojne nga 2.870 USD….

Okazion per modelet Bayliner
Te gjitha modelet perfshijne nga nje (1) pakete opsionesh falas qe fillojne nga 3.000 USD….

Okazion per modelet San Boat
Te gjitha modelet perfshijne nga nje (1) pakete opsionesh falas qe fillojne nga 3.210 USD….

Ne okazionin e veres 2009 Qevani Jaht financon te gjitha procedurat e shitjeve me flamur Amerian.
Ky okazion perfshine te gjitha modelet e markave Bayliner Boats, Stingray Boats, Doral Boats, San Boat, Qevani Boats.

Per me shume informata munde te vizitoni Qevani Yacht | www.qevani.com

* Qevani Yacht eshte ekskluzivi zyrtar i firmave te sipermendura per Shqiperine dhe rajonin e Balkanit
* Qevani Yacht mbron te drejten per çdo ndryshim informimi mbi modelet e saj
* © – D. Ligjore : Ky njoftim eshte publikuar ne njoftime.com dhe ndalohet rreptesisht publikimi & kopjimi ne website e tjera te pa autorizuara.


URL: www.qevani.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1344 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Qevani Yacht | Okazion i Veres 2009