Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Renault Clio 1.2cc 16v -02

Kontakt

Përshkrimi

Shitet vetura ne gjendje te rregullt teknike dhe mekanike, dokumenta te rregullt pas asnje problem, viti i prodhimit 2002, 5 dyer, 6 shpejtesi, 1.2-16V, benzins etj. poashtu bejm ndrrim edhe me Golf 4


Fjalë Kyçe:
Statistika: 834 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Renault Clio 1.2cc 16v -02 Renault Clio 1.2cc 16v -02 Renault Clio 1.2cc 16v -02 Renault Clio 1.2cc 16v -02 Renault Clio 1.2cc 16v -02 Renault Clio 1.2cc 16v -02 Renault Clio 1.2cc 16v -02 Renault Clio 1.2cc 16v -02

Postuar Nga:

Skender

Pejë


12/11/2010 5:11 pm


049100148


Ofertat Më Të Shikuara