Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes apartament 2+1 Kati 5, 110 m² 158.000 Euro

158000 Euro

Përshkrimi

Zona/Rruga : Rr.Nikolla Tupe

Okazion! Ne rrugen Nikolla Tupe shitet apartament i ri 2+1, i mobiluar, me siperfaqe 110 m2, kati 5. Pallati eshte me 10 kate , ka 2 ashensor dhe eshte i pajisur me gjenerator emergjence.
Apartamenti disponon 1sallon, 2 korridore, kuzhine , 2 dhoma gjumi, 2 banja , 2 ballkone. Ka kondicioner , uje dhe energji elektrike 24 h.
Cmimi 158.000 euro. Mobilimi perfshihet ne cmim.
Duke e krahasuar me cmimet e kesaj zone , cmimi i ketij apartamenti eshte Okazion.

__________________________________________________ __________

Special Offer ! Apartment 2+1 for sale

Located in the block area ( the most preferable area by foreigners)at Nikolla Tupe street. It is set in a new building with two elevators, on the fifth floor. The surface is 110 sq m. The apartment has 1 living room, 2 traffic areas, kitchen, two bedrooms, 2 bathrooms, 2 balconies.
The building has emergency generator. Water and electricity 24 h.
The price is 158.000 euros and it is very convenient compared to the prices of this area. The furniture are included in price .

Kontaktoj vetem me tel.

Tel. : 22 56 698

Cel. : 0682099377


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1301 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes apartament 2+1 Kati 5, 110 m² 158.000 Euro shes apartament 2+1 Kati 5, 110 m² 158.000 Euro shes apartament 2+1 Kati 5, 110 m² 158.000 Euro shes apartament 2+1 Kati 5, 110 m² 158.000 Euro shes apartament 2+1 Kati 5, 110 m² 158.000 Euro

Postuar Nga:

homesinalbania

Tirane


27/08/2009 5:05 pm


0682099377


Ofertat Më Të Shikuara