Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001

Kontakt

Përshkrimi

AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001,
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima

Shes Audi A3 1.9 TDI viti 2001 ne gjendje perfekte me 130 kuaj fuqi i sapo ardh nga italia fenerat te 2003 origjinal me Lup klima dixhitale pasqyra elektrike dhe me ngrohje dhe xhama elektrik 4 airbag antifurt me 2 pulte, disqe inoks goma te sapo vena bagazhier me 6 cd I pa demtuar asnjehere fizikisht tapiceri shume e paster vetem nje pronar ESP 2 celsa i pa perdorur ne shqiperi me dogan dhe targa per nje vite me nje cmim okazion te diskutueshem plus te gjitha sherbimet e bera ne porche albania

OKAZION

Paketa shtes ne centralino per shpejtesi PLUS

Cel. : 0693506442


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2029 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001 Shes AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001 Shes AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001