Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001

Kontakt

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima

Shes Audi A3 1.9 TDI viti 2001 ne gjendje perfekte me 130 kuaj fuqi i sapo ardh nga italia fenerat te 2003 origjinal me Lup klima dixhitale pasqyra elektrike dhe me ngrohje dhe xhama elektrik 4 airbag antifurt me 2 pulte, disqe inoks goma te sapo vena bagazhier me 6 cd I pa demtuar asnjehere fizikisht tapiceri shume e paster vetem nje pronar 2 celsa i pa perdorur ne shqiperi me dogan dhe targa per nje vite me nje cmim okazion te diskutueshem plus te gjitha sherbimet e bera ne porche albania
SHITET PER ARSYE TE CDOGANIMI TE NJE A3 TE 2005

Paketa shtes ne centralino per shpejtesi PLUS


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 3618 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001 Shes AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001 Shes AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001 Shes AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001

Postuar Nga:

Shes AUDI A3 1.9 TDI FULL EXTRA Viti 2001

Shqiperi


30/11/2009 12:47 pm


0693506442


Ofertat Më Të Shikuara