Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHES AUDI A3 KLIMA 1.9 TDI VITI 97

2600 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 189000

SHES AUDI A3 VITI 97,1.9 TDI,KLIMA AUTOMATIKE,DOPIO AIRBAK,TRE PORTA,NGJYR BLU E ERET,ANTIFURD,MP3 JVC,TAPICERI SHUME E PASTER,DISQE ALUMINI.NE GJENDJE SHUME TE MIRE.TRE MUAJ E PERDORUR NE SHQIPERI.MAKINA ESHTE ME TARGA TE ITALISE.TARGAT DHE LETRAT LIHEN PERGJITHNJE SIGURACION DERI KORIK 2010.

Cel. : 0683933377
0672311200


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1036 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

SHES AUDI A3 KLIMA 1.9 TDI VITI 97

Diber / Shqiperi


06/12/2009 4:49 pm


0683933377


Ofertat Më Të Shikuara