Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automjetin BMW 520i

2800 Euro

Përshkrimi

Vetura eshte tip BMW 520i, eshte ne gjendje te rregullt, ka klime, eshte e prodhuar ne vitin 1989, ka ngjyre te hirte metalike dhe regjistrim deri ne Qershor 2010.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 869 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Bleta

Gjilan


07/03/2010 7:30 am


044132515


Ofertat Më Të Shikuara