Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin A3 1,9 TDI I FULL EXTRA

Kontakt

Përshkrimi

AUDI A3 1.9 TDI I FULL EXTRA e kuqe Viti 2001,
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima

Shes Audi A3 1.9 TDI viti 2001 ne gjendje perfekte me 130 kuaj fuqi i sapo ardh nga italia fenerat te 2003 origjinal me Lup klima dixhitale pasqyra dhe xhama elektrik 4 airbag antifurt me 2 pulte, disqe inoks goma te sapo vena bagazhier me 6 cd I pa demtuar asnjehere fizikisht tapiceri shume e paster vetem nje pronar 2 celsa i pa perdorur ne shqiperi me dogan dhe targa per nje vite me nje cmim okazion te diskutueshem plus te gjitha sherbimet e bera ne porche albania

Paketa shtes ne centralino per shpejtesi PLUS

DO JETE ME FAT AI QE DO E BLEJ

Cel. : 0693506442


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 971 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin A3 1,9 TDI I FULL EXTRA Shes automobilin A3 1,9 TDI I FULL EXTRA Shes automobilin A3 1,9 TDI I FULL EXTRA

Postuar Nga:

Shes automobilin A3 1,9 TDI I FULL EXTRA

Shqipëri


11/11/2009 11:59 am


0693506442


Ofertat Më Të Shikuara