Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Audi A4

Kontakt

Përshkrimi

Shes makine Audi A4 Viti 2004
Audi A4 Station Vagon Viti 2004.

Karburanti: Diezel 2.0
Ngjyra…..: blu
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima Dual Zone
Fuqia KW..:
KM………: 72.000 Origjinale me liber sherbimesh.

-8 Airbag
-ABS
-EPS
-Mbyllje qendrore
-2 celsa me pult
-liber sherbimesh
-kompjuter bordi

Makina eshte me dokumenta te rregullta Italiane gati per dogane.C`mimi i arsyeshem dhe i diskutueshem.

Cel. : 0694028410


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1597 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Audi A4 Shes automobilin Audi A4 Shes automobilin Audi A4

Postuar Nga:

Shes automobilin Audi A4

Fier - Shqipëri


06/11/2009 2:28 pm


0694028410


Ofertat Më Të Shikuara