Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Audi A6 Quattro

12000 Euro

Përshkrimi

Korce, shes makine Audi A6 Quatro Viti 1998, 12.000 Euro
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
KM………: 180 mije

Shes Audi A6 Quattro. Full Option ngjyre e bardhe. Me sallon lekure ngjyre vishnje. Nje makine e vecante motor 2.8 klima, automatik dhe tiptronik, sediljet me ngroje,pasqyra me ngroje kasetofon origjinal me 6 cd valigje,muzika BOSS SOUND.Me dogane te paguar

Tel. : 0693394511

Cel. : andrea-mistral@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1226 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Audi A6 Quattro Shes automobilin Audi A6 Quattro Shes automobilin Audi A6 Quattro