Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Audi A6 SW

8900 Euro

Përshkrimi

Shes makine Audi A6 SW Viti 1999, 8.900 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 169.000

Shite, Audi A6.
Tirane, Dogane dhe targa te paguara e rregullt per jashte shtetit.
Kontrolli periodik ne gjendje shume te mire, Taksa te paguara per 1vit.
Ngjyra e zeze metalizato,tapiceri vishnje, Disqe alumini origjinale AUDI,xenon,
ABS-Airbag-ASR, Kasetofon origjinal AUDI.
Pasqyra , 4 xhama elektrik, sedilje elektrike

Cmimi i diskutushem.

Cel. : +355692046324


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 954 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Audi A6 SW Shes automobilin Audi A6 SW Shes automobilin Audi A6 SW

Postuar Nga:

Shes automobilin Audi A6 SW

Tiranë - Shqipëri


10/11/2009 1:39 pm


+355692046324


Ofertat Më Të Shikuara