Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Audi C4 A6 B6

5000 Euro

Përshkrimi

Shes makine Audi C4-A6-B6 Viti 1996, 5.000 Euro
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 198152

– Airbag
– ABS
– S-Line
– Drita Anti Mjegull
– Bordkompjuter
– Klima controllsistem
– Xhama elektrik
– BOSE Musik-Sistm
– Dokumenta te regullta teknike dhe motorrike
– Ne gjendje shume te mire
– Sistem Telefoni te installuar
– mbyllja e pasqyrave me buton
– e tjera….

Tel. : 0542-40163

Cel. : 067-2778931


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1043 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Audi C4 A6 B6 Shes automobilin Audi C4 A6 B6 Shes automobilin Audi C4 A6 B6 Shes automobilin Audi C4 A6 B6

Postuar Nga:

Shes automobilin Audi C4 A6 B6

Elbasan - Shqipëri


29/10/2009 11:17 am


067-2778931


Ofertat Më Të Shikuara