Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin BMW 316i

2000 Euro

Përshkrimi

makina harxhon 7LITRA per 100KM ,gjendja e makines eshte shume e mire ka pamje sportive fantastike e mbajtur shume mire jashte dhe brenda ,e pa aksidentuar, ne pamje te jashme te duket si e re ,sediljet prej cope gri ,ME DISQE SPORTIVE,brenda makina eshte bere e gjitha ne inoks duke filluar nga butonat, dorzat ,çelsat, pedalet,NEONE ngjyre BLU, xhamat para elektrik ,KASETOFON ME TV,DVD,DVX,MP3,MG4,MMC, PLUS TELEVIZOR NEKTAVAN qe hapet e mbyllet per pasagjeret mbrapa ,10 BOKSE,1WUFER1,1 AMPLIFIKATOR 800W, stopat mbrapa sportive ,frena me ABS, pa airbag, pa condicioner, ME ALARM mbyllje automatike, plus pjese rezervear:
si stopa mbrapa, sinjale ,mbulese makine , makinen mund ta kerkoni ne PERMET TE MEKANIK FREDI,
Karburanti ….: Benzin
Ngjyra…..: e zeze metalizato
Kamjo……: manual
Fuqia KW..: 110
KM………: 155.000
Tel. : 00355/682311799 MEKANIK FREDI

Cel. : 0039/3407123838-PRONARI I MAKINES DANI


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1191 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin BMW 316i

Postuar Nga:

Shes Automobilin BMW 316i

Përmet - Albania


27/09/2009 3:11 pm


0039/3407123838


Ofertat Më Të Shikuara