Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin BMW 318 IS parket M3

3500 Euro

Përshkrimi

Shes makine BMW 318 IS, parket M3 Viti 1996, 3500 Euro
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e verdhe
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
KM………: 131000

Makina eshte ne gjendje perfekte, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, me targa TR, shume e bukur me karroceri M3, ABS, xhama elektrik,dopio airbag,klimatizator, disqe alumini. Cmimi 3500 euro , Cel: 0692022993.

Cel. : 0692022993


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1883 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin BMW 318 IS parket M3 Shes automobilin BMW 318 IS parket M3 Shes automobilin BMW 318 IS parket M3 Shes automobilin BMW 318 IS parket M3

Postuar Nga:

Shes automobilin BMW 318 IS parket M3

Tiranë - Shqipëri


01/11/2009 10:13 am


0692022993


Ofertat Më Të Shikuara