Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin BMW 525

7500 Euro

Përshkrimi

SHES BMW 525 TE VITIT 1998, ME NAFTE MAKINA ESHTE ME SEDILJE LEKURE, NGJYRE E ZEZE. ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE, MAKINA KA VETEM PAK KOHE QE KA HYRE NE SHQIPERI DHE ESHTE ME DOGANE TARGA TE NXJERRA . MAKINA SHITET 7500 EURO, i padiskutueshem ose mund te nderrohet me nje makine tjeter me kamjo automatike
Tel. : 0694397355


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 896 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin BMW 525