Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin BMW 525

7500 Euro

Përshkrimi

Shes BMW 525 te vitit 1998, qe eshte me nafte ,sedilje lekure,dhe ngjyre te zeze.Eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,makina ka vetem pak kohe qe ka hyre ne Shqiperia dhe eshte me dogane dhe targa te nxjerra.Makin shitet 7500 euro, qe eshte qmim i padiskutueshem ose mund te nderrohet me nje makine tjeter kryesisht me veture qe ka kamjo automatike…


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 891 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin BMW 525

Postuar Nga:

Auto

Tirane/Albania


23/09/2009 1:46 pm


0694397355


Ofertat Më Të Shikuara