Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin BMW 530 Sport M5 Auto

7000 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin BMW 530 Sport M5 Auto me keto cilesi:
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
KM………: 140000

BMW 2002 BLU,FULL OPTION (M5 PAKET) 90.000 Milie. Lekure permbrenda, Disqe 18″, xhama te eret (vetem nga mbrapa, Sensor(PARA/MBRAPA) Dhe shume gjera te tjera…

7000 EURO ALBANO 0692342044

Cel. : 0692342044


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 894 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin BMW 530 Sport M5  Auto Shes automobilin BMW 530 Sport M5  Auto Shes automobilin BMW 530 Sport M5  Auto Shes automobilin BMW 530 Sport M5  Auto Shes automobilin BMW 530 Sport M5  Auto

Postuar Nga:

Shes automobilin BMW 530 Sport M5 Auto

Vlorë - Albania


13/10/2009 11:36 am


0692342044


Ofertat Më Të Shikuara