Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Dodge Charger

19000 Dollar

Përshkrimi

Karburanti: benzin
Ngjyra…..: grihe e myllt
Kamjo……: automatike
Ftohja…..: Klima

Shes makine Dodge charger ne gjendje shume te mire, targa te NY. Kjo qe shifni ne foto eshte makina origjinale,+ ka dhe 4gomat eveta origjinale me disqe. Cmimi 19MIJ USD i arsyshem me dollar, per me shum informacion mund te kontaktoni ne numrat e tel. 0692213219


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 902 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Dodge Charger Shes automobilin Dodge Charger Shes automobilin Dodge Charger Shes automobilin Dodge Charger Shes automobilin Dodge Charger

Postuar Nga:

Shes automobilin Dodge Charger

Shkodër - Albania


15/10/2009 1:43 pm


0692213219


Ofertat Më Të Shikuara