Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Fiat bravo

2200 Euro

Përshkrimi

Shes makine Fiat bravo Viti 1999, 2.200 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner

shitet fiat bravo e porsaardhur nga italia e pershtatshme per femra viti 99 3 porta 1.9cc turbodiesel ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike kasetofon origjinal kondicioner goma te reja servis i porsakryer (vaj filtra rrip motorri) te gjitha te kryera dok italiane 2200 euro i diskutueshem

Cel. : 0694411160


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 901 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Fiat bravo

Postuar Nga:

Shes automobilin Fiat bravo

Elbasan - Shqipëri


05/11/2009 2:21 pm


0694411160


Ofertat Më Të Shikuara