Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Fiat Punto

1500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: vishnje

Shes Fiat Punto 1.1 S. me 3 porta. makina eshte ne gjendje shume te mire (si e re), si brenda dhe jashte.
Me dokumenta italiane ne emrin tim.
Jam pronari i dyte i saj, dhe para meje e ka pasur vetem nje vajze italiane, ndersa ketu eshte perdorur vetem nga nje vajze. Shitet sepse do te blihet makine e re.
Makina ka rreth 90.000 km, me servis total te sapokryer.
Cmimi 1500 euro i diskutueshem. Dogana ne ngarkim te bleresit.
Kontaktoni ne nr. tel: 0672349678 ose
e-mail: adiwhy95@hotmail.com

Cel. : 0672349678


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 921 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes automobilin Fiat Punto

Durrës - Albania


15/10/2009 1:44 pm


0672349678


Ofertat Më Të Shikuara