Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Ford Focus Ghia SW TDDI 1.8

6300 Euro

Përshkrimi

Shes nje automobil Ford Focus Ghia SW TDDI 1.8 qe ka te gjitha keto: ngjyren blu,kamjon manuale,ftohjen kondicioner, karburantin diezel,fuqine Kw 66KW/90PS,disqe alumini,xhama elektrik, mbyllje me qeles,antifurt.Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje problem, i jane kryer sherbimet gjithmone me kohe te gjitha me letra dhe dokumente, pra ne korrik i jane bere sherbimet e fundit hde shitet per arsye te thjeshta (njera praj tyre eshte per shkak te llotarise Amerikane)….Sa per qmimin do ngeleni vertete te kenaqur.


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 915 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Ford Focus Ghia SW TDDI 1.8