Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Fouristrad Ford Excursion

15000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri e erret
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 257
KM………: Pak

Shitet Makine Ford Excursion Vit Prodhimi 2003 Me Naft Motor 7000 Konsumi ne 15L/100 Km Full Opsion Me 5 Televizore Digital Me Kamjo Automatike Sallon Meshini, Ngjyre Zeze Me Sensor Parkimi Me Te Gjitha Funksionet Ne Regull Ne Gjende Perfekte Motorike Dhe Xhenerike Me Targa Dhe Dokumenta Te Regullta Amerikane

Cel. : 0692977999


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1080 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Fouristrad Ford Excursion Shes automobilin Fouristrad Ford Excursion Shes automobilin Fouristrad Ford Excursion