Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Automobilin Golf Plus 2005 Diesel Automatik

14300 Euro

Përshkrimi

Tirane, Golf Plus 2005 Diesel Automatik Me Dogane Full Opsion
VW Golf Plus viti 2005 Me Dogane Te Paguar
Motorr 1.9 TDI Kamjo Automatike DSG Me 6 Marshe Para
Me 12 Airbeg Me Klimatronik Me 2 Zona A.B.S E.S.P
Sensor Gomash Telefon Xhama Te Zi Origjinal
Seria Sport Me Disqe origjinal Nr:16 Sensor Shiu
Sensor Dritash CD
Pasqyra Me Ngrohje Dhe Fotokromatike Drita Anti Mjergull
Larje Fenerash, Sistem Alarmi Origjinal Dhe Anti Karroatrec
Makina Sapo Ka Ardhur Nga Gjermania Eshte Ne Gjendje Perfekte
Ka Patur 1 pronare Me Parë, Makina eshte si e re
Ka Bërë 79.218 KM
Dogana eshte Paguar, Kushton 14.300 euro

0692020409


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1150 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Automobilin Golf Plus 2005 Diesel Automatik Shes Automobilin Golf Plus 2005 Diesel Automatik Shes Automobilin Golf Plus 2005 Diesel Automatik Shes Automobilin Golf Plus 2005 Diesel Automatik

Postuar Nga:

Shes Automobilin Golf Plus 2005 Diesel Automatik

Tirane - Shqiperi


05/01/2010 6:53 am


0692020409


Ofertat Më Të Shikuara