Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Hyundai Getz GLS

5200 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: blu e hapur
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM………: 106,000

Hyundai Getz GLS i vitit 2003 (me dogane+siguracion 1vit) me motor benzine 1.3cc teper ekonomik. Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte teper e re si brenda dhe jashte.

* ABS
* SRS
* 4 x Airbag
* Ajer i Kondicionuar
* Timon Hidraulik
* Sistem Alarmi
* Xhamat Elektrike
* Mbyllje qendrore me pult
* Drita Mjegulle
* CD-Player
* Bojeqelli metalizato
* Goma te reja Pirelli

067 25 96 506


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 835 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Hyundai Getz GLS Shes automobilin Hyundai Getz GLS Shes automobilin Hyundai Getz GLS

Postuar Nga:

Shes automobilin Hyundai Getz GLS

Tiranë - Albania


15/10/2009 1:40 pm


067 25 96 506


Ofertat Më Të Shikuara