Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Jeep Ford F 250

25000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: Gri e erret
Kamjo……: Automatik
Ftohja…..: Klima

Cdo makine e ofruar nga American Auto Grup eshte me dogane te paguar.
Makina eshte full opsion, sterio, 6 CD, goma mishelin me disqe inoksi, me karroceri, gjendje shume te mire, eshte per perdorim familjare ose per pune.

Per cdo informacione te metejshem na kontaktoni ne adresen e e-mail: american_biznesgrup@yahoo.com, si dhe ne numrat e telefonit,
Tel: +355 4 4500485
Cel. : 0692071146.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 813 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Jeep Ford F 250

Postuar Nga:

Shes automobilin Jeep Ford F 250

Tiranë - Albania


14/10/2009 12:44 pm


0692071146.


Ofertat Më Të Shikuara