Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Jeep Grand Cherokee

9000 Euro

Përshkrimi

Shes Jeep Grand Cherokee Viti 2000, 9.000 Euro
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: gri e erret
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner

Cdo makine e ofruar nga American Auto Grup eshte me dogane te paguar.

Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni ne adresen e e-mail:
american_biznesgrup@yahoo.com, si dhe ne numrin e telefonit,
Tel: +355 4 4500485
Cel. 0692071146

Faleminderit qe vizituat faqen e ofertave tona


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 959 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Jeep Grand Cherokee Shes automobilin Jeep Grand Cherokee Shes automobilin Jeep Grand Cherokee

Postuar Nga:

Shes automobilin Jeep Grand Cherokee

Tiranë - Shqipëri


09/11/2009 9:14 am


0692071146


Ofertat Më Të Shikuara