Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Jeep Grand Cherokee

9000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: gri e erret
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner

Cdo makine e ofruar nga American Auto Grup eshte me dogane te paguar.

Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni ne adresen e e-mail:
american_biznesgrup@yahoo.com, si dhe ne numrin e telefonit,
Tel: +355 4 4500485
Cel. 0692071146

Faleminderit qe vizituat faqen e ofertave tona


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 914 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Jeep Grand Cherokee Shes automobilin Jeep Grand Cherokee

Postuar Nga:

Shes automobilin Jeep Grand Cherokee

Tiranë - Albania


14/10/2009 12:49 pm


0692071146


Ofertat Më Të Shikuara