Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Jeep Toyota Hilux 92

4100 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 175000

Shes Toyota Hilux 4×4, 2400cc, viti 92, kondicioner, kambio automatike, timon ne krahe te djatht, dokumentacion Angles, pa dogane, disqe sportiv, tapiceri e paster, pamja e jashteme shume e paster. fenere shtese, xhama elektrik, pult komandimi.
Makina eshte e importuar nga Japonia, dhe perdorur ne UK. Makina eshte ne gjendie shume te mire motorrike dhe xhenerike. Makina ndodhet ne Fier.

Cmimi 4100 euro me mundesi diskutimi

Cel. : 069 20 54 185


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1027 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Jeep Toyota Hilux 92 Shes automobilin Jeep Toyota Hilux 92 Shes automobilin Jeep Toyota Hilux 92

Postuar Nga:

Shes automobilin Jeep Toyota Hilux 92

Tiranë - Albania


21/10/2009 3:41 pm


069 20 54 185


Ofertat Më Të Shikuara