Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Karavan Chevorlet Venture

9000 Euro

Përshkrimi

Shes makine karavan Chevrolet Venture Viti 2001, 9.000 Euro
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 220
KM………: 75000

Makina eshte me dogane te paguar

Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni ne adresen e e-mail: american_biznesgrup@yahoo.com, si dhe ne numrat e telefonit,
Tel: +355 4 4500485
Cel. : 0692071146

Faleminderit qe vizituat faqen e ofertave tona


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 897 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Karavan Chevorlet Venture Shes automobilin Karavan Chevorlet Venture

Postuar Nga:

Shes automobilin Karavan Chevorlet Venture

Tiranë - Shqipëri


28/10/2009 11:32 am


0692071146 ose +355 4 4500485


Ofertat Më Të Shikuara