Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin karavan Dodge Grand Caravan

6000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: E bardhe
Kamjo……: Automatik
Ftohja…..: Kondicioner

Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni ne adresen e e-mail: american_biznesgrup@yahoo.com, si dhe ne numrat e telefonit,
Tel: +355 4 4500485
Cel. : 0692071146

Faleminderit qe vizituat faqen e ofertave tona


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 854 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin karavan Dodge Grand Caravan Shes automobilin karavan Dodge Grand Caravan Shes automobilin karavan Dodge Grand Caravan

Postuar Nga:

Shes automobilin karavan Dodge Grand Caravan

Tiranë - Albania


14/10/2009 12:51 pm


+355 4 4500485


Ofertat Më Të Shikuara