Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin karavan Mercedes Benz E 250

5400 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Karavan Mercedes-Benz E 250 Eleganc Viti 1999, 5.400euro dhe me keto cilesi qe do jau paraqes ne vijim:
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima

Shes Benz Mercedes E 250 Elegance, viti 1999, me portobagazh, ngjyre blu e erret, klima, Airbag etj. Ne gjendje shume te mire, e sapo ardhur nga Italia.
Cmimi: 5400

Cel. : +355692109888


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1053 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes automobilin karavan Mercedes Benz E 250

Tiranë - Albania


04/10/2009 7:18 am


+355692109888


Ofertat Më Të Shikuara