Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Land Rover FreeLander TD4

12900 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje Land Rover FREELANDER TD4 Viti 2003, 12900 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 120000

SHITET LAND ROVER FREELANDER VITI 2003;GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE:KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK: NJE PRONAR ARDHUR NGA GJERMANIA (STUTTGART):FULL OPTION:4 XHAMA ELEKTRIK:DISQE ALUMINI 17:TAPICERI SEDAN:KASETOFON KENWOOD ME USB DHE MP3 PLAYER DISK:120000 KM ORIGJINALE ME LIBER:ME 2 CELSA SIC KA DALUR NGA FABRIKA:GANXHO PER TERHEQIE RIMORKIO:SINJALE TE BARDHA.
Tel. : 0682024750

Cel. : 0682024750


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1457 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Land Rover FreeLander TD4 Shes automobilin Land Rover FreeLander TD4

Postuar Nga:

Shes automobilin Land Rover FreeLander TD4

Tiranë - Shqipëri


01/11/2009 10:04 am


0682024750


Ofertat Më Të Shikuara