Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin Land Rover Freelander

13000 Euro

Përshkrimi

SHITET LAND ROVER FREELANDER VITI 2003;GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE:KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK: NJE PRONAR ARDHUR NGA GJERMANIA (STUTTGART):FULL OPTION:4 XHAMA ELEKTRIK:DISQE ALUMINI 17:TAPICERI SEDAN:KASETOFON KENWOOD ME USB DHE MP3 PLAYER DISK:120000 KM ORIGJINALE ME LIBER:ME 2 CELSA SIC KA DALUR NGA FABRIKA:GANXHO PER TERHEQIE RIMORKIO:SINJALE TE BARDHA.

karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 120000


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2911 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin Land Rover Freelander

Postuar Nga:

Shes automobilin Land Rover Freelander

Tiranë - Albania


04/10/2009 7:14 am


0682024750


Ofertat Më Të Shikuara